XLiEDGEYeni

 

İşinizi kolaylaştırmak için tasarlanmış tek lobut otomatı Yüzlerce teknisyen, yönetici ve yatırımcıyla konuşarak sektördeki lobut otomatlarıyla ilgili ortaya çıkan en
önemli sorunları belirledik – teknisyen eğitiminden eski makinelerin artan masraflarına, oyuncuları geri getirecek daha iyi bowling deneyiminin önemine kadar.
Sonuç olarak XLi EDGE ortaya çıktı. Şimdiye kadarki engelişmiş ve işinizi kolaylaştırmak içintasarlanmış tek lobut otomatı.
Sizin için Daha Kolayçünkü kullanımı en uygun maliyetli. Böylece işinizipazarlamak veya karlılığınızı artırmak için daha fazlabirikiminiz olacak.
• Özel Patentli EDGE Performans Kaldıracı ve Dirsekli Makarası Piyasadaki en iyi Duraklama Başına Oyun Turu(FramesPer Stop) performansına sahiptir.Böylece daha az çalışana ihtiyaç duyarak daha fazla tasarruf edin.
• Özel Durabin Diğer cihazlardan farklı olarak, lobutların sürekli cihazda dolaşmasını engellemek için lobutları depolar. Lobutlara zarar verecek keskin yüzeyler veya metaller olmadığı için, lobutlar daha uzun ömürlü olur ve yine tasarruf etmiş olursunuz.
• Özel Enerji Tasarruflu Elektronik Birimler ve Otomatik Kapama Özelliği Elektrikten tasarruf ederek işletme giderlerinizi düşürür ve tasarruf etmenizi sağlar.
• Özel Daha Az Aşınabilir Parça Makine bakımı ve yedek parçalar için senelik giderleriniz ciddi oranda azalır. Çalışanlarınız için Daha Kolay çünkü öğrenmek, kullanmak ve bakımını yapmak dahakolay.
• Özel EDGE Video Eğitim Seti Teknisyenler için cihaz ile ilgili kritik ayarları öğrenmeyi kolaylaştırır - böyle bir eğitim setini başka hiçbir yerde bulamazsınız.
• Özel Minimum Kritik Ayar Gereksinimi Teknisyenlerin öğrenmesi ve uygulaması gereken çok az adım vardır. Bakım işlemleri daha hızlı gerçekleştirilir ve personel çalışma süresini işin diğer alanlarına ayırır.
• Özel Açık ve Modüler Tasarım XLi EDGE’in üzerinde çalışmak çok rahat. Böylece teknisyenleriniz işlerini hızlıca halledecekler.
• Özel Personel Bilgilendirme1 Çalışanlarınız bowling hatlarında herhangi bir duraklama olduğunda otomatik olarak bilgilendirilirler. Sistem tarafından oluşturulan raporlarla elinizde etkin bakım-onarım ve düşük maliyette çalışmak için gerekli bilgi olacak.
 Müşterileriniz için Daha Kolay çünkü oyun merkezinizde çok daha iyi vakit geçiriyor ve sizi tekrar ziyaret etmeleri daha olası hale geliyor.

• Özel En Gürültüsüz Çalışma Piyasadaki en sessiz çalışan Lobut Otomatı - müşterileriniz, cihazların çalışma gürültüsünü duymaz, böylelikle işletmenizde daha keyifli bir ortam yaratırsınız.
• Özel Müşterileri Bilgilendirme1 Oyun esnasında bir sorun çıkması durumunda, müşteriye skor ekranlarından bilgi verilir ve teknisyen sorunu ele alırken gerekli bilgi güncellemesi yapılır. Sorun çözüldüğünde, oyuna devam
edebilecekleri bilgisi verilir. Müşterilerinizin daha iyi bir deneyim yaşamalarını sağlamak için onları sürekli olarak bilgilendirmenize yardımcı olur.

• Özel Eşsiz Çalışma Hızı Lobut otomatının lobutları dizmesi için veya bowling toplarının geri dönmesi için müşterileriniz

E-BÜLTEN ÜYELİK
Bizimle ilgili gelişmelerden haberdar olmak için üye olunuz.
Meridyen Parts