Atrax 2014 Fuarı

6-9 Aralık 2012 tarihlerinde CNR Fuar Merkezinde düzenlenen Atrax Eğlence Ekipmanları fuarında standımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı tüm ziyaretçilere sonsuz teşekkürler.

Özellikle son yıllarda dünyada ve ülkemizde gelişen “ Tematik Aile Eğlence Parkları “ trendine paralel çalışmalarımıza bu yönde yol vererek 2011 yılında Meridyen Oyun Makinaları Paz. Tic. Ltd. Şti’yi kurduk. Meridyen Games olarak başlıca faaliyet alanlarımız iç ve dış mekan eğlence konseptlerinin oluşturulmasına yönelik teknik ve ticari danışmanlık, oyun makinalarının seçimi, eğlence merkezleri için master plan oluşturulması, oyun makinalarının yerleşimi ve kurulumu, operasyon ekibine ilgili tüm eğitimlerin verilmesi, işletim danışmanlığı ve servis, bakım-onarım hizmetleridir.

Dünyanın en iyi, en kaliteli ve yüksek kazanç sağlayan ürünleri seçerek sizlere sunuyor ve projelerin uzun vadede yatırımcılar ve işletmeciler için karlı ve sürdürülebilir olması yönünde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

Meridyen Games olarak yatırımınızın her aşamasında sektördeki bilgi ve tecrübelerimizi paylaşarak sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

E-BÜLTEN ÜYELİK
Bizimle ilgili gelişmelerden haberdar olmak için üye olunuz.
Meridyen Parts